Kleitide tellimine ja kohapeal proovimine

Toodete proovimine:

Kogu e-poes kuvatav kaup on kontoris kohe olemas ning pakume ka proovimisvõimalust. Kontoris on alati paarkümmend uut mudelit saadaval, mida e-poes veel ei ole, seega soovitame võimaluse korral tulla pigem kontorisse toodetega tutvuma.

- tasumine on sularahas või mobiilimaksega (tavaline ülekanne pangaäpist).

- kõnedele vastamine toimub ainult kontori lahtiolekuaegadel - kui kontor on suletud, siis ei ole kedagi ka telefonile vastamas. Lisaks võib juhtuda, et kui kontoris on palju külastajaid, siis ei ole ka etteantud vahemikus teenindajal võimalik koheselt kõnele vastata. Soovitame kirjutada näiteks Facebooki-postkasti või e-poe chati-aknasse, et saaksime Sinu kirjale vaiksemal momendil vastata :)

- tegeleme vaid müügiga, kleite me ei laenuta.

- majas on kaldteed ja liftid, seega pääseb ligi ka lapsevankriga. NB! Vankriga tulles palume vankri jätta koridori, päris stangede vahele kahjuks käruga ei mahu. 

- maja ees olevas parklas ja kogu tänaval on tasuta parkimine. Juhul, kui kohti ei ole, on maja kõrval olemas ka tasuline EuroParki parkla.

Asume MUSTAMÄE TEE 5-604 (6. korrus). Sissepääs on Mehaanika tänavalt (Bliss klaasmaja vastast, uksel on silt "büroohoone"). Liftiga tuleb sõita kuuendale korrusele ja liftist väljudes pöörata paremale. 

 

Kontori avamisajad:

 

  • 16.10 R 14:00-19:00
  • 17.10 L 11:00-14:00

 

  • 20.10 T 15:00-19:00
  • 23.10 R 14:00-18:00
  • 24.10 L 11:00-15:00

 

  • 28.10 K 15:00-19:00
  • 30.10 R 12:00-17:00
  • 31.10 L 11:00-15:00

 

 

KAUBA TELLIMINE LÄBI INTERNETI

Kui oled leidnud endale meie e-post meelepärase toote,  siis tellimiseks tee nii: 

..1) Lisa meelepärane toode/tooted ostukorvi ning vajuta nupule "telli".

..2) Täida ära kohustuslikud väljad ning vali postitamisviis (Omniva või SmartPOST)

..3) Tee linnuke lahtrisse "olen tutvunud ja nõustun tingimustega" ning vajuta nupule "esita tellimus".

..4) Peale tellimuse esitamist saadetakse automaatselt Sinu poolt märgitud e-posti aadressile arve, mille tasumist ootame ühe tööpäeva jooksul. 

Kui oled tellimuse eest tasunud, siis võid 1-4 tööpäeva jooksul oodata sõnumit mobiilil ning saadki pakile järele minna!

NB! Palun märka, et postitame ühe tellimusega maksimaalselt kaks kleiti.

(Ei kehti pruutneitsikleitide tellimisele - need palume kindlasti tellida ühe tellimusena!)

 

 

NB! Postitame pakke ka Soome!   

Tellimiseks vali palun postitusviisi alt "SmartPOST Soome", sisesta enda telefoninumber ning vali välja sobiv pakiautomaat. Postikulu Soome maksab 10.99€ ning SmartPOST toimetab paki Sinuni tavaliselt 3-5 tööpäeva jooksul.

**Oleme pakke saatnud ka Rootsi, Norra ja Saksamaale - postikulu umbes 10-12€. Juhul, kui soovid tellida mujale, siis palun võta meiega ühendust!

_________________________

TOODETE TAGASTAMINE

- tagastamiseks võta meiega ühendust KIRJALIKUL teel - vasta e-maili teel sinule saabunud arvele, kirjuta meile info@kleidibutiik.ee või Facebooki-postkasti. Saadame kirjale vastusena telefoninumbri ja sobiva pakiautomaadi nime. NB! Palun ära saada pakki kulleriga meie kontori aadressile.

- tagastuskulu tasub klient. Toote eest tagastame raha 14-päeva jooksul samale arvelduskontole, kust toimus meile laekumine. NB! Võtame pakke välja nädalas korra ja teeme ka tagastusi nädalas korra, seega ära muretse, kui pakk on ühel päeval automaati jõudnud ja järgmisel pole seda veel välja võetud. 

- tagastada saab ainult interneti teel tellitud tooteid. Kontorist ostetud toodetele, millega on saadud füüsiliselt tutvuda ja sobivuses veenduda, tagastusõigus ei laiene.