TULE PROOVIMA!

TOODETE PROOVIMINE


Kogu e-poes kuvatav kaup on kontoris kohe olemas ning pakume ka proovimisvõimalust. Kontor asub Tallinnas, Kristiine linnaosas, aadressil Mustamäe tee 5-604, 6. korrusel. Toodete eest saab tasuda sularahas või kohapeal mobiilimaksega. 

Lahtiolekuajad lisame jooksvalt Facebooki-seinale kinnitatud postitusena ning e-poe avalehele (e-poes näeb pealehte vaid arvutist vaadates). Suvisel/sügisesel perioodil on kontor avatud umbes kolmel päeval nädalas. 

Majas on kaldteed ja liftid, seega pääseb meie juurde ka ratastooliga/lapsevankriga.

*NB! Telefonile vastame ainult kontori lahtiolekuaegadel, väljaspool avamisaegu saab kiireima vastuse Facebooki-teadetesse kirjutades.

PARKIMINE

Maja ees ja küljel on tasuta parkimine. Juhul, kui kohti ei ole, on maja ees olemas ka tasuline EuroParki parkla.  

____________________________________________________________________________

 

KAUBA TELLIMINE LÄBI INTERNETI

Kui oled leidnud endale meie e-post meelepärase toote,  siis tellimiseks tee nii: 

..1) Lisa meelepärane toode/tooted ostukorvi ning vajuta nupule "telli".

..2) Täida ära kohustuslikud väljad ning vali postitamisviis (Omniva või SmartPOST, SmartPOSTi puhul tuleb algselt tasuda ainult toote eest - postikulu tuleb tasuda otse pakiautomaati pakile järgi minnes).

..3) Tee linnuke lahtrisse "olen tutvunud ja nõustun tingimustega" ning vajuta nupule "esita tellimus".

..4) Peale tellimuse esitamist saadetakse automaatselt Sinu poolt märgitud e-posti aadressile arve, mille tasumist ootame ühe tööpäeva jooksul. 

Kui oled tellimuse eest tasunud, siis võid 1-4 tööpäeva jooksul oodata sõnumit mobiilil ning saadki pakile järele minna!

 

 

NB! Postitame pakke ka Soome!   

Tellimiseks vali palun postitusviisi alt "SmartPOST Soome", sisesta enda telefoninumber ning vali välja sobiv pakiautomaat. Postikulu Soome maksab 10.99€ ning SmartPOST toimetab paki Sinuni tavaliselt 3-5 tööpäeva jooksul.

**Oleme pakke saatnud ka Rootsi, Norra ja Saksamaale - postikulu umbes 10-12€. Juhul, kui soovid tellida mujale, siis palun võta meiega ühendust!