Tellimisinfo

 Kui oled leidnud endale meie e-post midagi meelepärast, siis tellimiseks tee nii: 

..1) Lisa meelepärane toode/tooted ostukorvi ning vajuta nupule "telli".

..2) Täida ära kohustuslikud väljad ning vali postitamisviis (Omniva või SmartPOST, SmartPOSTi puhul tuleb algselt tasuda ainult toote eest - postikulu tuleb tasuda otse pakiautomaati pakile järgi minnes).

..3) Tee linnuke lahtrisse "olen tutvunud ja nõustun tingimustega" ning vajuta nupule "esita tellimus".

..4) Peale tellimuse esitamist saadetakse automaatselt Sinu poolt märgitud e-posti aadressile arve, mille tasumist ootame ühe tööpäeva jooksul. 

Kui oled tellimuse eest tasunud, siis võid 1-4 tööpäeva jooksul oodata sõnumit mobiilil ning saadki pakile järele minna!

 

 

NB! Postitame pakke ka Soome!   

Tellimiseks vali palun postitusviisi alt "SmartPOST Soome", sisesta enda telefoninumber ning vali välja sobiv pakiautomaat. Postikulu Soome maksab 10.99€ ning SmartPOST toimetab paki Sinuni tavaliselt 3-5 tööpäeva jooksul.

**Oleme pakke saatnud ka Rootsi, Norra ja Saksamaale - postikulu umbes 10-12€. Juhul, kui soovid tellida mujale, siis palun võta meiega ühendust!

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

TOODETE PROOVIMINE

 Kogu e-poes kuvatud kaup on kontoris kohe olemas ning pakume võimalust tulla ka proovima.  Kontor asub Tallinnas, Kristiines, aadressil Mustamäe tee 5-604, 6.korrusel.  Tasumine sularahas või arvega. Kaardimakset kahjuks hetkel ei ole :) 

 

    Kontor on avatud:

          Esmaspäeviti 13:00-18:00

            Teisipäeviti 13:00-18:00

           Kolmapäeviti 13:00-18:00

            Neljapäeviti 13:00-19:00

              Reedeti 13:00-18:00

             Laupäeviti 11:00-15:00

 

Maja ees ja küljel saab tasuta parkida (juhul, kui kohti ei ole, siis on maja ees ka EuroParki parkla). 

Meie juurde pääseb ka lapsevankriga.